ມໍເຕີເບກ YEJ
ມໍເຕີຊຸດ YEJ ສາມາດເບຣກໄດ້ໄວ, ໃຊ້ໃນອຸປະກອນກົນຈັກ ແລະ ເຄື່ອງຈັກຂັບຂີ່ທີ່ຕ້ອງການເບຣກໄວ ແລະ ຖືກຕ້ອງ.
ລາຍລະອຽດ
| ຂະໜາດກອບ | 80-280 |
| ຜົນຜະລິດ | 0.18kW-90kW |
| ແຮງດັນ/ຄວາມຖີ່ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| ລະດັບການປົກປ້ອງ | IP55 (ມໍເຕີ), IP23 (ເບຣກ) |
| ຊັ້ນກັນຄວາມຮ້ອນ/ຊັ້ນອຸນຫະພູມເພີ່ມຂຶ້ນ | ເດັກຍິງ/ຜູ້ຊາຍ |
| ການຈັດການຕິດຕັ້ງ | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| ອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບ | -15°C~+40°C |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນທຽບເທົ່າຄວນຕໍ່າກວ່າ 90%. | |
| ລະດັບຄວາມສູງຄວນຕ່ຳກວ່າ 1000 ແມັດ ຈາກລະດັບນ້ຳທະເລ | |
| ວິທີການເຮັດໃຫ້ເຢັນ | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ໜ້າທີ່ | S1 |
| ປັດໄຈການບໍລິການ | 1.0 |
ການຫຸ້ມຫໍ່
ຂໍ້ມູນການສັ່ງຊື້
● ລາຍການນີ້ແມ່ນສຳລັບຜູ້ໃຊ້ເທົ່ານັ້ນ. ກະລຸນາຂໍອະໄພວ່າຖ້າມີການປ່ຽນແປງຜະລິດຕະພັນໃດໆ, ຈະບໍ່ແຈ້ງໃຫ້ຊາບລ່ວງໜ້າເພີ່ມເຕີມ. ລາຍການນີ້ແມ່ນສຳລັບຜູ້ໃຊ້ເທົ່ານັ້ນ. ກະລຸນາຂໍອະໄພວ່າຖ້າມີການປ່ຽນແປງຜະລິດຕະພັນໃດໆ, ຈະບໍ່ແຈ້ງໃຫ້ຊາບລ່ວງໜ້າເພີ່ມເຕີມ.
● ກະລຸນາສັງເກດຂໍ້ມູນທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບເມື່ອສັ່ງຊື້, ເຊັ່ນ: ປະເພດມໍເຕີ, ພະລັງງານ, ແຮງດັນ, ຄວາມໄວ, ລະດັບການສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ, ລະດັບການປ້ອງກັນ, ປະເພດການຕິດຕັ້ງ ແລະອື່ນໆ.
● ພວກເຮົາສາມາດອອກແບບ ແລະ ຜະລິດມໍເຕີພິເສດໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າ:
1. ແຮງດັນໄຟຟ້າ, ຄວາມຖີ່ ແລະ ພະລັງງານພິເສດ;
2. ຊັ້ນປ້ອງກັນພິເສດ ແລະ ຊັ້ນປ້ອງກັນ;
3. ມີກ່ອງ terminal ຢູ່ເບື້ອງຊ້າຍ, ປາຍເພົາຄູ່ ແລະ ເພົາພິເສດ;
4. ມໍເຕີອຸນຫະພູມສູງ ຫຼື ມໍເຕີອຸນຫະພູມຕ່ຳ;
5. ນໍາໃຊ້ໃນທົ່ງພຽງ ຫຼື ກາງແຈ້ງ;
6. ພະລັງງານທີ່ສູງຂຶ້ນ ຫຼື ປັດໄຈການບໍລິການພິເສດ;
7. ມີເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ, PT100 ສຳລັບແບຣິ່ງ ຫຼື ມ້ວນ, PTC ແລະອື່ນໆ;
8. ມີຕົວເຂົ້າລະຫັດ, ແບຣິ່ງທີ່ສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ, ຫຼືໂຄງສ້າງແບຣິ່ງທີ່ສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ;
9. ພ້ອມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງຄົນອື່ນ.








