ຊຸດ Y (IP23) ແຮງດັນສູງສາມເຟສແບບບໍ່ຕໍ່ເນື່ອງ
ມໍເຕີແຮງດັນສູງຊຸດ Y ແມ່ນມໍເຕີອິນດັກຊັນແບບສາມເຟສແບບກະຮອກກະຮອກ. ມໍເຕີມີລະດັບປ້ອງກັນ IP23, ແຮງດັນທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບແມ່ນ 6KV ຫຼື 10 KV.
ລາຍລະອຽດ
| ຂະໜາດກອບ | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| ພະລັງງານທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບ | 220kW-5000kW (6KV) , 250kW-3550kW (10KV) |
| ລະດັບປະສິດທິພາບດ້ານພະລັງງານ | IE1 |
| ແຮງດັນ ແລະ ຄວາມຖີ່ | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| ລະດັບການປົກປ້ອງ | IP23 |
| ລະດັບການກັນຄວາມຮ້ອນ/ອຸນຫະພູມເພີ່ມຂຶ້ນ | ຟ |
| ວິທີການຕິດຕັ້ງ | B3 |
| ອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບ | -15°C ~+40°C |
| ວິທີການເຮັດຄວາມເຢັນ | IC01 |
| ໜ້າທີ່ | S1 |
| ປັດໄຈການບໍລິການ | 1.0 |
ຂໍ້ມູນການສັ່ງຊື້
● ລາຍການນີ້ແມ່ນສຳລັບຜູ້ໃຊ້ເທົ່ານັ້ນ. ກະລຸນາຂໍອະໄພວ່າຖ້າມີການປ່ຽນແປງຜະລິດຕະພັນໃດໆ, ຈະບໍ່ແຈ້ງໃຫ້ຊາບລ່ວງໜ້າເພີ່ມເຕີມ. ລາຍການນີ້ແມ່ນສຳລັບຜູ້ໃຊ້ເທົ່ານັ້ນ. ກະລຸນາຂໍອະໄພວ່າຖ້າມີການປ່ຽນແປງຜະລິດຕະພັນໃດໆ, ຈະບໍ່ແຈ້ງໃຫ້ຊາບລ່ວງໜ້າເພີ່ມເຕີມ.
● ກະລຸນາສັງເກດຂໍ້ມູນທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບເມື່ອສັ່ງຊື້, ເຊັ່ນ: ປະເພດມໍເຕີ, ພະລັງງານ, ແຮງດັນ, ຄວາມໄວ, ລະດັບການສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ, ລະດັບການປ້ອງກັນ, ປະເພດການຕິດຕັ້ງ ແລະອື່ນໆ.
● ພວກເຮົາສາມາດອອກແບບ ແລະ ຜະລິດມໍເຕີພິເສດໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າ:
1. ແຮງດັນໄຟຟ້າ, ຄວາມຖີ່ ແລະ ພະລັງງານພິເສດ;
2. ຊັ້ນປ້ອງກັນພິເສດ ແລະ ຊັ້ນປ້ອງກັນ;
3. ມີກ່ອງ terminal ຢູ່ເບື້ອງຊ້າຍ, ປາຍເພົາຄູ່ ແລະ ເພົາພິເສດ;
4. ມໍເຕີອຸນຫະພູມສູງ ຫຼື ມໍເຕີອຸນຫະພູມຕ່ຳ;
5. ນໍາໃຊ້ໃນທົ່ງພຽງ ຫຼື ກາງແຈ້ງ;
6. ພະລັງງານທີ່ສູງຂຶ້ນ ຫຼື ປັດໄຈການບໍລິການພິເສດ;
7. ມີເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ, PT100 ສຳລັບແບຣິ່ງ ຫຼື ມ້ວນ, PTC ແລະອື່ນໆ;
8. ມີຕົວເຂົ້າລະຫັດ, ແບຣິ່ງທີ່ສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ, ຫຼືໂຄງສ້າງແບຣິ່ງທີ່ສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ;
9. ພ້ອມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງຄົນອື່ນ.






