ມໍເຕີວົງແຫວນລື່ນ
ຂໍ້ມູນດ້ານວິຊາການ
| ຂະໜາດກອບ | 280-800 ມມ |
| ຜົນຜະລິດ | 75-3150kW |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບ | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| ການຈັດການຕິດຕັ້ງ | ໄອເອັມ ບີ 3 |
| ລະດັບການປົກປ້ອງ | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| ວິທີການເຮັດຄວາມເຢັນ | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| ຈຳນວນເສົາ | 4P/6P/8P/10P/12P |
| ຊັ້ນຮຽນການສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ | ສຸຂະພາບ |
| ອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບ | ລະດັບຄວາມສູງຄວນຕ່ຳກວ່າ 1000 ແມັດ ຈາກລະດັບນ້ຳທະເລ; -15°C ~+40°C |
| ໜ້າທີ່ | S1 |
| ປັດໄຈການບໍລິການ | 1.0 |
ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານຢູ່ນີ້ ແລະ ສົ່ງມາໃຫ້ພວກເຮົາ







