ມໍເຕີປະສິດທິພາບ IE2
ລາຍລະອຽດ
| ມາດຕະຖານ | IEC60034-30 |
| ຂະໜາດກອບ | 80-355 |
| ຜົນຜະລິດ | 0.18kW-355kW |
| ລະດັບປະສິດທິພາບ | IE2 |
| ແຮງດັນ/ຄວາມຖີ່ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| ລະດັບການປົກປ້ອງ | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ຊັ້ນກັນຄວາມຮ້ອນ/ຊັ້ນອຸນຫະພູມເພີ່ມຂຶ້ນ | ຟ\ບ |
| ການຈັດການຕິດຕັ້ງ | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| ອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບ | -15°C -+40°C |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນທຽບເທົ່າຄວນຕໍ່າກວ່າ 90% | |
| ລະດັບຄວາມສູງຄວນຕ່ຳກວ່າ 1000 ແມັດ ຈາກລະດັບນ້ຳທະເລ | |
| ວິທີການເຮັດຄວາມເຢັນ | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| ໜ້າທີ່ | S1 |
| ປັດໄຈການບໍລິການ | 1.0 |
ອຸປະກອນການຜະລິດ
ຄຳແນະນຳໃນການສັ່ງຊື້
● ລາຍການນີ້ແມ່ນສຳລັບການອ້າງອີງຂອງລູກຄ້າເທົ່ານັ້ນ. ກະລຸນາຂໍອະໄພວ່າຖ້າມີການປ່ຽນແປງໃດໆຕໍ່ຜະລິດຕະພັນ, ຈະບໍ່ມີບັນທຶກເພີ່ມເຕີມລ່ວງໜ້າ.
● ເມື່ອສັ່ງຊື້, ກະລຸນາເອົາໃຈໃສ່ກັບຂໍ້ມູນການສັ່ງຊື້, ເຊັ່ນ: ພະລັງງານ, ແຮງດັນ, ຄວາມໄວ, ລະດັບການສນວນ, ລະດັບການປ້ອງກັນ, ປະເພດການຕິດຕັ້ງ, ແລະອື່ນໆ ຂອງຮຸ່ນມໍເຕີ.
● ພວກເຮົາສາມາດອອກແບບ ແລະ ຜະລິດຜະລິດຕະພັນມໍເຕີພິເສດຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
1. ແຮງດັນໄຟຟ້າ, ຄວາມຖີ່ ແລະ ພະລັງງານພິເສດ.
2. ຊັ້ນປ້ອງກັນພິເສດ ແລະ ຊັ້ນປ້ອງກັນ;
3. ດ້ານຊ້າຍມີກ່ອງຕໍ່ສາຍ, ປາຍເພົາຄູ່ ແລະ ເພົາພິເສດ;
4. ມໍເຕີອຸນຫະພູມສູງ ຫຼື ມໍເຕີອຸນຫະພູມຕ່ຳ;
5. ໃຊ້ໃນບໍລິເວນທີ່ສູງ ຫຼື ກາງແຈ້ງ.
6. ພະລັງງານທີ່ສູງຂຶ້ນ ຫຼື ປັດໄຈການບໍລິການພິເສດ.
7. ດ້ວຍເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ, ແບຣິ່ງ ຫຼື ຂົດລວດຂອງ PT100, PTC, ແລະອື່ນໆ.
8. ດ້ວຍຕົວເຂົ້າລະຫັດ, ແບຣິ່ງທີ່ມີฉนวน, ຫຼື ການກໍ່ສ້າງແບຣິ່ງທີ່ມີฉนวน.
9. ຂໍ້ກຳນົດອື່ນໆ.









