ມໍເຕີປະສິດທິພາບ IE1
ລາຍລະອຽດ
| ມາດຕະຖານ | IEC60034-30 |
| ຂະໜາດກອບ | 80-355 |
| ຜົນຜະລິດ | 0.18kW-315kW |
| ລະດັບປະສິດທິພາບ | IE1 |
| ແຮງດັນ/ຄວາມຖີ່ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| ລະດັບການປົກປ້ອງ | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ຊັ້ນກັນຄວາມຮ້ອນ/ຊັ້ນອຸນຫະພູມເພີ່ມຂຶ້ນ | ເດັກຍິງ/ຜູ້ຊາຍ |
| ການຈັດການຕິດຕັ້ງ | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| ອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບ | -15°C ~+40°C |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນທຽບເທົ່າຄວນຕໍ່າກວ່າ 90% | |
| ລະດັບຄວາມສູງຄວນຕ່ຳກວ່າ 1000 ແມັດ ຈາກລະດັບນ້ຳທະເລ | |
| ວິທີການເຮັດໃຫ້ເຢັນ | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ໜ້າທີ່ | S1 |
| ປັດໄຈການບໍລິການ | 1.0 |
ຂໍ້ມູນການສັ່ງຊື້
● ລາຍການນີ້ແມ່ນເພື່ອໃຫ້ຂໍ້ມູນແກ່ຜູ້ໃຊ້ເທົ່ານັ້ນ. ພວກເຮົາຂໍອະໄພທີ່ບໍ່ໄດ້ແຈ້ງໃຫ້ຊາບລ່ວງໜ້າກ່ຽວກັບການປ່ຽນແປງຜະລິດຕະພັນໃດໆ.
● ເມື່ອສັ່ງຊື້, ກະລຸນາລະບຸປະເພດມໍເຕີ, ພະລັງງານ, ແຮງດັນ, ຄວາມໄວ, ຊັ້ນການສນວນ, ຊັ້ນປ້ອງກັນ, ວິທີການຕິດຕັ້ງ, ແລະອື່ນໆ.
● ພວກເຮົາສາມາດອອກແບບ ແລະ ຜະລິດມໍເຕີພິເສດຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າໄດ້ດັ່ງຕໍ່ໄປນີ້
1. ແຮງດັນ, ຄວາມຖີ່ ແລະ ພະລັງງານພິເສດ
2. ຊັ້ນຮຽນພິເສດດ້ານການສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ ແລະ ການປ້ອງກັນ
3. ມີກ່ອງ terminal ຊ້າຍມື, ປາຍເພົາຄູ່ ແລະ ເພົາພິເສດ
4. ມໍເຕີທີ່ມີອຸນຫະພູມສູງ ຫຼື ອຸນຫະພູມຕໍ່າ.
5. ລະດັບສູງ ຫຼື ການນຳໃຊ້ກາງແຈ້ງ
6. ພະລັງງານທີ່ສູງຂຶ້ນ ຫຼື ປັດໄຈການບໍລິການພິເສດ
7. ດ້ວຍຄວາມຮ້ອນ, ແບຣິ່ງ ຫຼື ລວດ PT100, PTC, ແລະອື່ນໆ.
8. ດ້ວຍຕົວເຂົ້າລະຫັດ, ແບຣິ່ງແຍກຕ່າງຫາກ ຫຼື ການກໍ່ສ້າງແບຣິ່ງແຍກຕ່າງຫາກ
9. ຂໍ້ກຳນົດອື່ນໆ.
ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານຢູ່ນີ້ ແລະ ສົ່ງມາໃຫ້ພວກເຮົາ









